0
0,00 
0 items

Brak produktów w koszyku.

Przejdź do sklepu

Współpraca

Twoja kampania
bez nas / z nami

Bez nas Z nami
Potraktuj to zdjęcie z przymrużeniem oka. Kampania, którą planujesz na pewno będzie świetna z nami lub bez nas. Ale z nami na pewno będzie świetniejsza [ale jazda, jest takie słowo].
Bez nas Z nami

Pomożemy Ci w promocji

Masz produkt, usługę lub wydarzenie z którego mogą skorzystać nasi obserwujący? Możemy przedstawić go w poście lub w wideo.

kliknij tutaj

Wystąpienia

Jeśli planujesz konferencję lub inne wydarzenie, na którym chcesz byśmy wystąpili, odezwij się do nas.

kliknij tutaj

Ghostwriting

Taaak, piszemy. Całkowicie poważnie, analitycznie lub lekko sarkastycznie. Wszystko zależy od tego o czym piszemy i dla kogo. A piszemy o finansach osobistych, giełdzie i inwestycjach.

kliknij tutaj

Instagram @motywatorfinansowy

Dla osób, które chcą wiedzieć więcej o finansach i rozwijać się zawodowo.

Wejdź na Instagram i sprawdź nasze treści, również te sponsorowane. Współpracujemy ze znanymi markami. Słyszymy od nich, że jesteśmy bardzo profesjonalni i kreatywni. Jesteśmy największym profilem w tej tematyce w Polsce.
mała ikonka 4

1500+

opublikowanych postów

mała ikonka 3

110

tysięcy obserwujących

mała ikonka 2

Pół miliona

zasięgu miesięcznie

mała ikonka 1

4 miliony

wyświetleń miesięcznie

co interesuje

naszych odbiorców

Finanse

To osoby świadomie zarządzające pieniędzmi, prowadzące domowy budżet, odkładający kilkaset złotych miesięcznie, inwestujące na giełdzie.

Rozwój zawodowy

To osoby rozwijające się zawodowo, poszerzające swoje kompetencje ze szkoleń i książek, zmieniające prace na lepszą, prowadzące własny biznes.

Rozwój osobisty

To osoby, które dbają o własny rozwój, uczą się nowych rzeczy, pogłębiają wiedzę na temat samych siebie, poprawiające jakość swojego życia.